טיפול בחדר מוסיקה – GRC

טיפולים

טיפול בחדר מוסיקה

טיפול בחדר מוסיקה

הטיפול מתבצע באמצעות אמצעי טכנולוגיה מהחדשנים בעולם, החדר משמש ככלי טיפולי ייחודי עם פידבקים מהנים- חזותיים וקוליים.
הייחודיות של החדר היא בכך שבו כל אחד יכול לנגן, גם אם אין לו שום רקע מוזיקלי וגם אם הוא מסוגל להזיז רק אצבע אחת או רק בתנועות פנים.
התרגילים נבנו ביחד עם צוות A-Muse בהתאמה לצרכים של הדיירים שלנו, למטרות הטיפול שלהם ולמוזיקה שהם מתחברים אליה. ההתאמה האישית מעודדת מוטיבציה והופכת את הטיפול לחווייתי ומהנה.
המטרה המרכזית שלנו היא שיפור באיכות החיים. בחדר הזה זה נעשה על ידי פעילות שהיא גם מהנה, גם מאפשרת יצירה והבעה אישית וגם אנחנו מתרגלים אלמנטים טיפוליים שונים. ‎בחדר ניתן לתרגל היבטים קוגניטיביים שונים, לדוגמא זיכרון עם הפנסים הצבעוניים (זיהוי צבע או צליל), תרגול של קשב בעבודה בקבוצה על מנת ליצור צליל הרמוני ובקצב המתאים. ניתן לתרגל גם תנועות של מוטוריקה גסה, תנועות עדינות של אצבעות ועבודה של שרירי פנים. ‎החדר מאפשר מעקב אחר מדדים שונים, כגון טווחי תנועה ואופן ביצוע התרגילים בגרפים על כל דייר.

פיזיותרפיה בחדר המוסיקה
• תפקודי עמידה והליכה- חדר המוסיקה מאפשר תרגולי ניידות ונשיאת משקל בעזרת עמידון והליכון המשמשים כבסיס לנגינה שמגבירה את המוטיבציה וההנאה מהתרגול.
• תרגול תנועתי- החדר מאפשר תרגול טווחי תנועה מותאם אישית לכל משתמש עם פידבק מוסיקלי בהתאם לבחירתו ויכולתיו.
• מרחב לאימון גופני- אימון הכולל תרגולי חיזוק וסבולת על פי תוכנית אישית מותאמת מראש לקצב המוסיקה והמתאמן.
• נגינה ויציבה – שילוב בין תרגול יציבה בריאה ודינאמית לבין לימודי נגינה על הכלים השונים בחדר כמו גיטרה קלידים חליל תופים ועוד.

  • סרטון שפורסם על חדר המוסיקה שלנו

  • צור קשר